Česká společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o. se sídlem v Otrokovicích vyvíjí a vyrábí produkty pod značkou FORCE již od roku 1991, kdy byla společnost založena.

Široká škála produktů této značky dokáže uspokojit jak rekreační hobby cyklisty, tak i profesionály. Známkou kvality výrobků FORCE je jejich používání v profesionálních cyklistických týmech. K nejvýznamějším podporovaným týmům můžeme zařadit například italský profesionální tým Wilier 7C MTB Team – kde působí mimo jiné i mistr světa v MTB maratonu Massimo Debertolis nebo kontinentální silniční tým Amore & Vita–Prodir. Z českých týmů značka FORCE podporuje rovněž špičkové týmy jako ELKOV KASPER, ČEZ Cykloteam Tábor, SKC Pardus TUFO Prostějov nebo D2Mont Merida a další.

V roce 2021 zahájila značka FORCE spolupráci s belgickým World Tour týmem Intermarché Wanty-Gobert Matériaux. Produkty FORCE se tak objeví na nejslavnějších závodech světa včetně všech tří Grand Tours – Giro d´Italia, Tour de France, La Vuelta.

Lidé v týmu FORCE, kteří se podílejí na vývoji značky a produktů jsou milovníci sportu a nadšení cyklisté. Veškeré produkty jsou před svým uvedením pečlivě testovány jak profesionály, tak i rekreačními cyklisty, aby byla zajištěna ta nejvyšší kvalita u každého jednoho produktu. Snahou značky je vytvořit sortiment takový, aby si každý zákazník prišel na své – od ekonomicky příznivých produktů, až po produkty té nejvyšší kvality.

gallery

Soutěž byla ukončena!